ימי הולדת

הזדמנות נהדרת להפתיע אהובים או להחליט לחגוג
לעצמך את החיים במעגל אוהב ומרגש במיוחד​
יום הולדת עם אילת

מזמינה אתכם לחויית יום הולדת מרגשת ומיוחדת.
חווית מעגל אוהב שבמרכזו – ילד או ילדת יום ההולדת.
יום ההולדת מתאים לכל הגילאים, מילדים ועד קשישים.
אם אתם חושבים שעברתם את הגיל לחגיגות – חישבו שוב.
הרי בסופו של דבר כולנו ילדים.

לפני תחילת החגיגה מגיעה אליכם ויוצרת אנרגיה ואווירה מיוחדת, נעימה
ומזמינה עם נרות, מפות, פרחים, קישוטים, בדים, קלפים, הפתעות,
ובעיקר הרבה אהבה. הדובדבן שבקצפת- עוגה אמנותית מהאגדות!

כוחם המרפא של המוזיקה והשירה יוצרים מרחב לחיבור עמוק ומרגש בין המשתתפים. זו הזדמנות נהדרת להפתיע אהובים או להחליט לחגוג לעצמך את החיים. להעשיר את חיי החברה, לפגוש חברים יקרים, לצחוק, לשיר ולהנות.

את האירוע אפשר לקיים בבית, בטבע או בכל מקום שתבחרו.
הוא יכול להיות אינטימי או רב משתתפים לפי רצונכם.​

למה יום הולדת דווקא עם אילת?

את האירוע נתכנן יחד לאחר שיחה בה נבין את אופי האירוע, רצונותיכם וגיל המשתתפים. הוא יכול להיות רוחני, אינטימי ושקט, משעשע ומצחיק, נוגע ועמוק – מה שתרצו! תקבלו ערב מותאם אישית עבורכם.
אני מלווה את האירוע בשירה ונגינה על הגיטרה. נבחר יחד את השירים, נכין "שירון" שהוא מפת דרכים של ילד/ת יום ההולדת. השירה פותחת את הלב לאהבה, מגלה תחנות משמעותיות, מאחדת ויוצרת שייכות.

נפצח בשירה גדולה עם קולותיכם וניצור יחד מעגל
של שמחה וברכה ליום ההולדת.

הנה מה שעומר מלאכי מספר על חגיגות ה50 שלו:

"כשיום הולדת ה- 50 שלי התקרב התחלתי לחשוב, איך לחגוג בצורה מתאימה את יום ההולדת המיוחד הזה? מה שבאמת רציתי היה מסיבת הפתעה. אבל מי? ידעתי שאם אני לא אבחש בעניינים מסיבה לא תהיה. החלטתי ליזום, לארגן לעצמי מסיבת הפתעה ולפנות לאילת.
קארן בת זוגתי עבדה עם אילת מאחורי הקלעים להפיק, לתאם ולהזמין את כל החברים שלי. אילת בנתה עבורי את מסיבת ההפתעה מעבר לכל הציפיות שלי!

ידעתי על המקום והשעה אבל התוכן היה הפתעה גמורה. קארן ואני הגענו להר ייללת התנים מוקדם, קבלת הפנים הייתה חמה ואינטימית. אילת קשרה זר לראשי ושלחה אותנו להתפנק מול השקיעה על הדק עם קוקטייל טעים. זמן קסום ומראה מרהיב, רגעים של אהבה וחסד. ריחפתי על עננים.

כשהאורחים התחילו להגיע, כל אורח הוזמן לקחת פרחים ולצרף אותם לכתיבת המספר 50. אילת הנחתה מראש כל אחד להביא מתנה סמלית שתייצג את הקשר שלו איתי. החברים העלו זכרונות ילדות שריגשו אותי עד דמעות. בהמשך הערב אחרי הארוחה המגוונת עברנו לשירה עם אילת והגיטרה. בשעות הקטנות פרשנו לבקתות לשנת לילה.

לפני שנרדמתי הקדשתי זמן לתחושות שלי, הרגשתי התרחבות בחזה והתרגשות גדולה. אמרתי לעצמי: וואוו, זה בדיוק מה שחלמתי שיהיה. לא יכול היה להיות מושלם יותר! את הבוקר התחלנו בתרגול יוגה על הדק מול הנוף לים. אחרי ארוחת הבוקר העשירה אילת הנחתה משחק איחולים לשנה הבאה ולקראת הצהריים התפזרנו למכוניות. תחושת השמחה והאושר מהחוויה המדהימה ליוותה אותי הרבה במשך הרבה זמן…"

להשמיע את קולי הייחודי בעולם

קבלו במתנה סדרה של 4 סרטונים עם טיפים מעשיים​