אנחנו אילת ואבי אובלס

ממוקם במרכז תל אביב, קרוב לכיכר דיזנגוף, ברחוב ריינס 24 א'. אי של שקט באמצע העיר הסואנת, אותו הקימו אילת ואבי אובלס מתוך תחושת שליחות ורצון ליצור קהילה שתתרגל בריאות, שמחה, חדוות שירה ומודעות גופנית בחיי היום יום.

שיתוף הפעולה המיוחד בין אבי ואילת, בני זוג, הורים לילדים, סבא וסבתא שחולקים מרחב של טיפול משנת 2000. מדגימים במעשים  התפתחות בתהליך הזוגיות, יכולת ליצור חיבורים בעולם שיש בו הרבה פילוג, הפרדה וניכור. גם שיטת 'איינגאר יוגה' וגם 'דרך הקול' שתיהן דרכי חיים שמתבוננות בגוף האדם כמו בכלי נגינה שעלינו לכוון, ללטש, לדייק, לנקות, להבריק ולהוציא מתוכו את האור.

אילת אובלס

בוגרת האקדמיה למוזיקה, זמרת יוצרת, מוסיקאית, מלחינה, מורה מנחת קבוצות, מטפלת ומפתחת את שיטת "דרך הקול". הוציאה שני אלבומים: "לחיות את השמחה" ובתוך גן האהבה"

."אני אוהבת קולות של בני אדם. אוהבת לשמוע אנשים שרים, אוהבת את ההעזה שלכם להשמיע את קולכם המיוחד בעולם. הלימודים באקדמיה למוזיקה הביאו אותי לחקירה ולחיפוש אחר הקול האמיתי שלי. תהליך היצירה, הכתיבה וההלחנה הם חלק מחיי היום יום. אני מרפאה פצועה. באתי לעולם ללמד את מה שעליי ללמוד – להעז להשמיע את קול הלב. זהו רגע של ריפוי. זו השליחות שלי. במהלך 30 השנים האחרונות מפתחת את שיטת "דרך הקול" המשלבת את שלוש התורות העתיקות: פיתוח קול ושירה, יוגה וצ'י קונג. השילוב ביניהן הופך את האדם לכלי נגינה מכוון, מבריק ומלא בשמחה. אדם שר הוא אדם מאושר. מאמינה שעל קול אחד להשמיע את קולו האחד, היחיד והמיוחד בעולם".

​אילת מתעסקת ומדברת בשפת המוסיקה והשירה מאז היותה ילדה. שנים של ניסוי וטעייה, מחקר וגילוי עצמי דרך הקמת תיאטרון מוסיקלי לילדים, לימודים באקדמיה למוסיקה באוניברסיטה העברית בירושלים, תרגול ממושך של יוגה, צ'י קונג, טאי צ'י וקונג פו, למידה וחקירה של תורות היהדות והמזרח, הובילו אותה לפיתוח השיטה.את "דרך הקול" היא זוכה ללמד ולהעניק ליחידים וקבוצות, מסגרות חינוך, תרבות ואמנות, חברות, ארגונים וקהילות שונות ברחבי הארץ והעולם.אילת ממשיכה להתפתח באופן תמידי ע"י חקירה מעמיקה, מתרגלת איינגאר יוגה וחיה את "הקורס בניסים" על בסיס יומי (שימשה בעבר כסייעת בקורס). משתפת פעולה עם מוסיקאים, אמנים, מורים ומטפלים בתחומי המוזיקה והרוח.בסטודיו מתקיימים שיעורים של מורים נוספים, יש חדר טיפולים פעיל של מטפלים הוליסטיים מתחומים שונים וכן מתארחים מעת לעת מפגשים וסדנאות בתחומי רוח וגוף-נפש.

"התמונה הראשונה שעולה לי בראש היא התמונה שלי כילדה שהולכת, רצה, מדלגת או רוקדת, לבד בשדות של כינרת ושרה או משמיעה קולות או בוכה או צוחקת אל הרוח. לא תמיד משמחה. העצב והבדידות הגדולים מאד הזיזו אותי לשם, ולפעמים הרגשתי מאד אומללה .בגיל תשע בערך אחותי הגדולה חלתה וראיתי את הבחירה של הנשמה לחיות בדיוק איפה שאני כדי להתאמן ולהרגיש אותי ואת האחרים להתבונן אל העומקים הבלתי נגמרים. ידעתי שאני מתחייבת לעזור. לשיר את עצמי לאלוהים ולפתוח את לבי ,לקבל ולתת אהבה ומאז אני בדרך".

אבי אובלס

בסטודיו מתקיימים שיעורי העמקה למתחילים ומתקדמים באיינגאר יוגה עם אבי, המלמד בשיטה משנת 2000 ומתרגל בשיטה משנת 1996. את דרכו ואופן שיטת לימודו הוא קושר ומתבל בגישה אותה למד במהלך חייו, ובה נוקט בכל אחת מפעולותיו בחיים- סבלנות, סובלנות, אהבה, הקשבה וכבוד לכל יצירי האלוהים.

באורך רוח ובאהבה מעורר את תלמידיו להקשיב ולהכניס מודעות ותבונה לאברי הגוף עד לרמת התא, למתוח, ליישר ולהגמיש את הגוף והתודעה ולחזק את ההתבוננות בקשר שבין הגוף והנפש.

אבי רואה את הדוגמא האישית כערך חשוב בחייו כאדם וכמורה, ועל כן,  ממשיך לתרגל, לחקור וללמוד את עצמו ואת גופו. חוצמזה, אבי במקצועו הוא גם מומחה למים, מערכות השקיה ממוחשבות ובעל חברה לתכנון, בניה והקמת גנים. הוא מטפל באדמה, בעצים, בצמחים ובאנשים, רואה בעבודה הזו אמנות וקשר לארץ. העבודה עם העצים מלמדת אותו להישאר עם הרגליים על האדמה ולשאוף גבוה לשמיים.